aerial-beverage-caffeine-972533

Biz Kimiz?

Türkiye’de doğal taşın önde gelen üreticileri ve doğal taş ocağı yöneticileri ile koordinasyonlu olarak hareket ederiz. Alanında uzman mimarlarımızla doğru tasarımları oluşturarak kaliteli hizmete odaklanırız. Aracıları ortadan kaldırarak Türkiye’de üretilen 120 çeşit taş alternatifini, taşın çıkarıldığı ocaktan son kullanıcıya en uygun fiyat politikası ve kalite standardı ile ulaştırmayı görev ediniriz.

architecture-building-design-164586

Ne
Yaparız?

Son kullanıcıya, taş seçimi için Türkiye’de üretilen tüm taş alternatiflerini sunarken, uzman iç mimarlarımızın kişiye özel yarattığı tasarımlar ve uygulama öncesi sunumlarla yeni yaşam alanlarını görme fırsatı sağlarız. Kullanıcıyı taş seçimi dışındaki diğer iş yüklerinden (kesim, ebatlama, cilalama, pahlama, dizim vb.) kurtararak, bu alanda uzmanlaşmış taş ustalarımız ile hatasız uygulama gerçekleştiririz. Son kullanıcıların yanı sıra bizimle iş ortaklığı bulunan inşaat şirketlerine, istedikleri tüm taş alternatiflerinde standart ve uygun fiyat avantajıyla birlikte arkasında duracağımız uygulama hizmetleri veririz.

rsz_1rsz_blur-blurry-brass-404153

Nasıl Yaparız?

Türkiye’nin önde gelen taş üreticileri ile yaptığımız anlaşmalar sayesinde, ürünleri taş ocağından son kullanıcıya uygulamaya hazır şekilde sunarız. İşimize olan profesyonel bakışımız ve kurumsal ortaklıklarımız, aracı karlarının ortadan kalkmasını ve doğal taşta standart fiyat politikasını hayata geçirmemizi sağlar. Şirketlerimizde emeğe ve üretime gösterdiğimiz özenle uzman kadromuzun yeteneklerini birleştirerek karşılıklı memnuniyetin sağlandığı projeler hayata geçiririz.